+420 220 113 494

 


Vážení zákazníci, naše prodejna byla uzavřena z důvodu přestavby pasové kontroly Terminálu 1.Rádi Vás přivítáme v nových prostorách,  jejichž otevření  je plánováno na podzim 2016.Kde zakoupit

Interagent spol. s r.o. která je provozovatelem této prodejny, je ryze česká obchodní společnost založená v roce 1990, která se zabývá prodejem luxusního zboží. Sortiment zahrnuje hodinky, šperky, psací potřeby, kožené zboží a doplňky. Na českém trhu působí společnost již mnoho let a je autorizovaným prodejcem značkových hodinek:

Ball, Calvin Klein, Esprit, Festina, Flik Flak, Frederique Constant, Guess, Invicta, Longines,  Rado, Raymond Weil, Swatch, Tag Heuer, Tissot, Toy Watch, Ulysse Nardin, Zenith.
 

 

V naší prodejně naleznete originální kolekci šperků IDC Israel Diamond Center Ltd., Guy Laroche a širokou nabídku šperků s českými granáty. Španělská firma Majorica je naším dodavatelem moderních šperků s perlami, které nabízíme v mnoha variantách. Svěží módní trendy reprezentuje bižuterie Calvin Klein.

Díky naší úzké spolupráci s firmou S.T.Dupont můžeme našim zákazníkům nabídnout opravdu široký sortiment psacích potřeb, kožené galanterie i módních doplňků této renomované značky.